עיצוב הבית

התאמת כסאות בר למסעדות

כסאות בר מעוצבים למסעדות

איך בוחרים את הדגם שמתאים למסעדה?

תנאי הישיבה במסעדה משפיעים באופן ישיר על שביעות הרצון של הלקוחות ועל הסיכוי לכך שהם יחזרו למקום. בעלי מסעדות מנוסים יודעים שהם חייבים להציב את הנוחות של הלקוחות בראש סדר העדיפויות, אך מצד שני הם גם לא רוצים להתפשר על העיצוב והדקורציה. התחרות בענף המסעדות גורמת לכך שאין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני, אז לכן הרבה תלוי במראה של כיסאות בר למסעדות ובחומרי הגלם שמהם הם מיוצרים.

כסאות בר

הבולטות והנוכחות של כיסאות בר פלסטיק

כיסאות בר מפלסטיק מאפשרים לבעלי מסעדות ליהנות משורה ארוכה של יתרונות. קודם כל, הפלסטיק משתלב בעיצוב הכללי כי נוח לעבוד עמו. אפשר להשיג את הכיסאות בספקטרום רחב של צבעים וגוונים ולשלב אותם בסגנון עיצוב מודרני, כפרי, תעשייתי, אקלקטי ועוד. בעלי המסעדות יכולים לשאוב השראה מעיצובים בחו”ל ולהעניק למקום שלהם ערך מוסף ובולטות על רקע המתחרים. לפלסטיק יש נוכחות בחלל הפנים של המסעדה והוא מכניס את הלקוחות לאווירה הנכונה.

מבחינה פרקטית, כיסאות פלסטיק מומלצים למסעדות כי קל לנקות אותם. הם לא דורשים שום סוג של תחזוקה, עמידים בפני בלאי ושחיקה ומשתלמים לטווח הארוך. בעלי מסעדות יכולים להחליט האם לשלב כיסאות מן הסוג הזה על הבר בלבד, או לחלופין להציב אותם גם לצד השולחנות הרגילים. כמו כן, פלסטיק הוא חומר עמיד גם בחשיפה לשמש או לגשם ולכן אפשר להשתמש בו בחלל החוץ, במרפסת ובגינה של המסעדה.

כסאות בר ניס רגל איקס מושב קפוצ'ינו

כיסאות בר ניס פלסטיק בשילוב רגלי עץ

כיסאות בר לחיסכון במקום

בעלי מסעדות בוחרים להשתמש בכיסאות בר כי הם עוזרים להם לחסוך במקום. את הכיסאות ניתן להציב ליד הבר המרכזי במסעדה או בניצב לקירות. יש למשל חללי הסעדה שבהם פרוש בר פתוח לכל רוחב הקירות, בעוד במרכז החלל נמצאים שולחנות גדולים או שולחנות אבירים. השאלה באיזה סוג של שולחנות וכיסאות להשתמש תלויה בחזון של בעל המסעדה, בסוג האוכל שאותו הוא מגיש ובאווירה שהוא מעוניין להשיג.

כסא בר ניס פלסטיק עם רגלי עץ אלון

כיסא בר ניס פלסטיק עם רגלי עץ אלון

סוגים של כיסאות למסעדות

מלבד האמור לעיל, חשוב להזכיר שיש היום דגמים חדשים של כיסאות פלסטיק למסעדות שלא היו קיימים בעבר. ניתן למשל למצוא כיסאות מפלסטיק משולבים רגלי עץ, מתכת או ניקל או מפלסטיק מלא כולל הרגליים. כמו כן, הבדלים לא פחות משמעותיים קיימים בין פלסטיק דק, עדין ושביר לבין פלסטיק קשיח ועבה.

כסאות בר מעוצבים למסעדות

כסאות בר מעוצבים למסעדות

באיזה פלסטיק משתמשים על מנת לייצר כיסאות למסעדות?

ההמלצה המקצועית היא להשתמש בפלסטיק מסוג פוליקרבונט על מנת לייצר כיסאות בר למסעדות. זהו פלסטיק מועדף על בעלי מסעדות בגלל תכונות כמו קשיחות גבוהה, עלות משתלמת ואפשרות בחירה בין מראה שקוף או מבריק. לעומת זאת, פלסטיק מסוג פוליפרופילן הוא חומר גמיש אך פחות קשיח שמאפיין לרוב פלסטיק מט.

כסא בר פלסטיק גב עץ לבן

כסא בר פלסטיק גב עץ לבן

שיקולים לבחירת הכיסא המושלם למסעדה

כדאי לבעלי מסעדות לשאוב השראה מסגנונות עיצוב שונים לפני שהם בוחרים אותם. מומלץ להביא בחשבון את המקום הפנוי ואת המרחק בין הבר לבין המטבח, את הנוחות של הסועדים והמלצרים ואת עניין המחיר. רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע ולקנות כיסאות איכותיים שמיוצרים מחומרי גלם מעולים בלבד. לבסוף, המלצה לא פחות חשובה היא לעצב את המסעדה עם רהיטים שמיובאים מאיטליה. מולדת העיצוב מוכיחה את עצמה גם בכל הנוגע לריהוט מסעדות ואין סיבה לוותר על התענוג.

הקמתם מסעדה? מחפשים כעת כיסאות בר למסעדה? למה שלא תחייג אלינו כבר עכשיו – 050-3737370 ונשמח לעזור ולייעץ לך לבחור את הדגם המושלם למקום שלך!

כסאות למסעדות דגם קיאנו

בחזרה לרשימה