פינת אוכל – שילוב שולחן עם כיסאות

פרמטרים לפני רכישת פינת אוכל

בעת רכישת שולחן וכיסאות לחלל פינת אוכל יש לקחת מספר פרמטרים בחשבון, קודם כל יש למדוד את חלל בו תמוקם פינת האוכל שלנו, ישנם מקרים רבים שמגיעים לבחור שולחן וכיסאות ללא מדידה מקדימה ואז ברגע שהפריטים מגיעים רואים שהם לא מתאימים ואז כבר מאוחר מידי, אז לפני שמתחילים לבחור דגם כלשהו, לא משנה סוגו, בין אם זה כפרי, מודרני, עתיק או כל סגנון אחר, הדבר הראשון שעושים זה למדוד את החלל. בנוסף אם הדבר אפשרי אפשר לצלם את החלל שבו תהיה פינת האוכל שלנו על מנת להתאים עם יועצי המכירה את שילוב אופי השולחן ועיצובו מבחינת עץ,צבע,וריפוד.

פינת אוכל קטנה נפתחת
פינת אוכל קטנה נפתחת

פתיחות והגדלות

ישנם חללים קטנים ולהם יתאים שולחן קטן שנפתח עם הגדולות של מטר / שתי מטר ואף שלושה מטרים.
בנוסף יש מספר סגנונות של פתיחות, אפשר לקבל פתיחה מאמצע הפלטה או פתיחת מגירות מכל צד או אפילו שכל הפלטה זזה ואז מוציאים הגדלה נוספת של מטר ועשרים.

שולחן נפתח 3 מטר
שולחן נפתח 3 מטר

גודל

אפשרות בחירת גודל השולחן וחומר ממנו הוא עשוי יכול להיות לפי בקשתכם ולפי העיצוב המתאים לחלל מיקום פינת האוכל שלכם. שילוב של כיסאות לשולחן יכול להיות מכל מיני חומרים כגון עץ בוק, אלון, מפלסטיק, מעץ מלא או אפילו שילוב בין פלסטיק ועץ.
אפשרות נוספת אפשרית היא בחירת ריפוד לכיסא. כמו למשל, סקאי, בד מתנקה, בד רחיץ ועוד.

שולחן רטרו אלון פינת אוכל
שולחן רטרו אלון פינת אוכל

תבחרו טיב העץ

אצלנו אפשר למצוא מגוון עצום של כיסאות מעץ מלא תוצרת איטליה המיובאים מהמפעלים המובילים ביותר בעולם. טיב העץ היא הספקית הגדולה ביותר לכסאות פינת אוכל עץ מלא מאיטליה עם ניסיון בתחום העץ למעלה מ-40 שנה.

שולחן בריסל עץ אלון קל
שולחן בריסל עץ אלון קל

אצלנו קונים בראש שקט עם אחריות לאורך שנים.

בהצלחה,
צוות טיב העץ

שולחן מעוצב עם כסאות
שולחן מעוצב עם כסאות

למידע נוסף בנושא פינות אוכל ולייעוץ ראשוני אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר: 050-5712171!