כסאות בר למסעדות ובתי קפה

כיצד מומלץ לבחור כסאות בר למסעדות ובתי קפה? כיצד ניתן לאמוד את איכותם? מה ניתן לומר על מי שעוסק בשיווק כסאות, וכיצד תדעו אצל מי לקנות?

כסאות הם עולם ומלואו, וכסאות בר מהווים נישה בפני עצמה. הכיסאות הללו צריכים לספק הן את התנאים הפונקציונליים, הן את הנוחות הנדרשת והן את היתרון העיצובי בברים השונים בהם הם נמצאים. ומה ניתן לומר על משווק כסאות בר על מנת לאמוד את טיבו?

הפן הפונקציונלי של כסאות הבר שלכם: כך תבחרו אותם בהתאמה לצרכים שלכם

ראשית כל, יהיה עליכם למדוד את גובה השולחנות השונים של הבר: גובה הדלפק של הבר וגובה השולחנות להגשת מזון. על פי הממצאים, תצטרכו להצטייד בכסאות התואמים גבהים אלו, ולא בכאלו שיהיו גבוהים או נמוכים מדי ויאלצו את הלקוחות לשבת בתנוחות מוזרות שעלולות להזיק לגב ולעמוד השדרה. בנוסף, הכסאות צריכים להתאים לתוואי השטח / המבנה המדוברים.

בבר או מסעדה חיצוניים, מאד מומלץ שהחומר ממנו עשויים הכסאות יהיה עמיד, מוגן מפני חלודה ומפני משיכה של מזיקים. במבנה סגור ניתן לגוון יותר בחומרי הייצור אך אם מדובר בחומרים לא עמידים, או שרמת עמידותם בינונית, תצטרכו לקיים עבודות תחזוקה שוטפת כגון שימון, צביעה מחדש או ציפוי. לעתים, הלקוח יחליט לעשות זאת אם ימצא שהעיצוב של הרהיט העמיד פחות – יפה יותר, אך ככל שהדבר קשור לצבע, טכניקות הצביעה של ימינו מאפשרות להטמיע את כל מרקמי הצבעים על כל סוגי המשטחים.

הפן העיצובי של כסאות הבא שלכם כך תבחרו אותם בתאימות מלאה לעיצוב האתר

אם פתחתם את הבר, המסעדה או בית הקפה על מנת ליצור אווירה מסוימת, ניתן למצוא בקלות כסאות שיתאימו לה. לדוגמה, לאווירה צוענית יתאימו מאד כסאות עץ וקש, לעומת אווירה מודרנית המתאימה לעיצוב "הייטק" לבן לה יתאימו בעיקר כסאות מדגמים כמו "מילאנו" שהוא כסא בר גבוה בצבע לבן, או "טל" שהוא כסא לבן – שמנת עם X מוטבע על המשענת שלו. אם רוצים להיות מאד יסודיים בבחירה, אנחנו היינו ממליצים להתבונן בנוף הפנימי של חדר המסעדה הכולל בתוכן מגוון כסאות בר עוצרות נשימה ולזהות קונסיסטנטיות בצבע.

אם זוהה גוון אחיד ועקבי ניתן לעשות אחד מ- 2 הבאים: לבחור כסא באותו הצבע, או לבחור כסא בצבע נגדי לעיבוי העיצוב. בדיקה נוספת צריכה להיעשות גם לצורות של המשקופים, פרופילי החלון והתקני התאורה בחדר. זוהתה עקביות? כאן, אין מקום לשינויים. רכשו כסא בצורה דומה: עם פיתוחים עגולים או מרובעים בהתאמה לעיצוב הנדרש.

דברים שחשוב לדעת על משווקי כסאות בר למסעדות, קנטינות ובתי קפה

עליהם להיות ניחנים בקשרי יבוא טובים מול ספקים בארץ ובעולם. כלי אפקטיבי זה של קשרי ספקים יאפשר להם כמעט תמיד לא להגיד "לא" ללקוח גם אם אין את המוצר במלאי הזמין. ההיפך הוא הנכון, קשר טוב מול ספקים יאפשר למשווק שלכם להזמין במיוחד עבורכם את הכסא שחלמתם לקנות.

ובל נשכח – כמובן שקשרי ספקים טובים יכולים לתגמל את המשווק שלכם גם במחיר, מה שישפיע בסופו של דבר על התעריף הסופי שאתם תידרשו לשלם כלקוחות סופיים.

"טיב העץ" משווקת כסאות בר למסעדות ובתי קפה

בחברת "טיב העץ" תוכלו למצוא כסאות בר למסעדות או לבתי קפה, אשר הנם מעוצבים בצורות שונות, בגדלים שונים ועבור מקרי מבחן שונים: ישיבה גבוהה מול דלפק של בר, ישיבה מול שולחן, ישיבה על משענת סטנדרטית או משענת מעוצבת עם פסים, X וכד'. ב- "טיב העץ" תוכלו למצוא בקלות את דגמי הכסאות המתאימים לכם ביותר. כסאות בר למסעדות ובתי קפה ממיטב העיצובים מחכים רק לכם!

 

כסאות בר טל למסעדה
כסאות בר טל למסעדה