עיצוב הבית

פינות אוכל יוקרתיות

שולחן איקס

מי אתם אותם אנשים המשקיעים הרבה כסף בפינת אוכל יוקרתית?

אנשים רבים רואים בביתם מקור לגאווה. אחת הסיבות היא משום שהם הצליחו לעצב אותו בדמותם ובאופיים תוך מחשבה ועמל רב. היכולת להביא את הבית לבעל מראה יוקרתי ועצמתי הייתה לרוב משאת נפשם של דיירים רבים ואין זה משנה באיזה אזור או מבנה הם מתגוררים. אחד הפתרונות האפקטיביים שיכולים לשדרג מראה כל בית יהיה הוספה של פינות אוכל יוקרתיות. רהיט שכיח זה נמצא ברוב בתי האב משום שעליו ודרכו מתבצעות ארוחות הבית המשותפות. מי שמחפש פינות אוכל יוקרתיות לרוב יוכל לשלם עבורן את הסכומים המדוברים אך אף הוא ייתקל בלבטים האם כדאי לרכוש מוצר זה או דווקא אחר.

פינות אוכל

מהי הדרך הנוחה והמהירה להוספת פינות אוכל יוקרתיות לביתנו ?

כמו בכל תחום בו נחפש מוצר כזה או אחר לביתנו, גם כאן חשובה מאוד דרך הבחירה. פינות אוכל יוקרתיות באופן טבעי יעלו בהתאם ואין אנו נרצה לשלם סכומי כסף כה רבים אל מוצר ממנו לא נהנה. לכן הדבר הראשון אותו כדאי לעשות בהקשר זה יהיה לנסות ולהבין את מטרות הרכישה. בדרך כלל אחת הסיבות לקנייה של פינות אוכל יוקרתיות תהיה הרצון להביא ולהגיע למראה ייחודי וכמובן יוקרתי שישאיר חותם חזק אצל כל מי שיבחין בו.

שולחן עגול ללא שיפוע

שולחן עגול ללא שיפוע

יחד עם זאת אין להסתפק רק במראה כנקודת ציון דרך בעיצוב מטבח הבית. פינת האוכל שתירכש תהיה חייבת לתפקד בצורה מושלמת. כלומר, לא רק להיראות יוקרתית אלא ממש להיות אחת שמתפקדת כמו אחת כזו. לדוגמה, עמידות השולחן לאורך הזמן תהווה מבחן ליכולת פינת האוכל לשמש אותנו במשך שנים רבות. דוגמה נוספת יכולה להיות במקרים בהם נשפך חומר נוזלי או שמא פינת האוכל נפגעה כתוצאה מפגיעה של חפץ חד או משהו בסגנון זה. השרידות של המוצר תהיה מדד טוב להיותו יוקרתי או מוצר סטנדרטי או זול במקרים אחרים.

שולחן פינת אוכל דמוי בטון

שולחן פינת אוכל דמוי בטון

אם כך ניתן להסיק כי אין דרך "מהירה" לרכוש פינת אוכל יוקרתית. הדרך הטובה ביותר דווקא תהיה זו אשר עברנו בה בדיקות והשוואות בין המאפיינים השונים. פינת אוכל יוקרתית בעלת מראה מושלם ותפקודיות תואמת, היא זו בה נבחר. על כן אל לנו לזלזל ולחשבו כי "כל הנוצץ זהב". ככל שנתמיד באיתור מדויק כך הדבר יהיה לטובתנו.

דוגמה לדגם יוקרתי? אם נביט על פינת אוכל מלבנית עם פלטה קרמיקה בשיפוע עם רגלי מתכת שחורות המונחות בזווית על גבי הקרקע נוכל להבין שאכן מדובר בדגם יוקרתי וגם המחיר יהיה בהתאם לעיצובים שכאלה.

מתעניינים ברכישת פינת אוכל יוקרתית? התקשרו אלינו ברגע זה – 050-7466443 ונשמח לייעץ ולעזור לכם!

שולחן בריסל נפתח מעץ