פינות אוכל נפתחות עם מספר הגדלות

מדוע הביקוש לפינת אוכל עם הגדלות גדל?

כיום יש ביקוש גדול מאוד לפינות אוכל שנפתחות לשולחן גדול, מכיוון שהיום הבתים לא גדולים ולפעמים אין חלל המיועד לפינת אוכל. כיום יש מגוון טכנולוגיות ועיצובים המאפשרים מספר רב של אפשרויות של הגדלות שונות כגון הגדלת אמצע, הגדלות באמצעות מגירות ואף הגדלת פרפר ע"י הזזת הפלטה העליונה.

אפשר ליהנות ממגוון עיצובים של שולחנות מולטי פונקציונליים המשלבים עיצוב חדשני ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות.
העיצוב נותן פתרונות יצירתיים לכל חלל וחלל בבית וכיום גם לחלל פינת האוכל שלנו. חובבי העיצוב מקבלים השראה לעיצוב החלל תוך שימוש בחומרים שונים ליצירת עיצוב חדשני ומודרני,שילוב של שולחנות מעץ עם כיסאות שקופים או צבעוניים או אפילו מחומרים שונים שבעבר היו פחות פופולריים, אך היום הם כן כגון שילוב פלסטיק ברהיטי הבית זה כבר לא מילה גסה.

 

שולחן פינת אוכל דמוי בטון
שולחן פינת אוכל דמוי בטון

עיצוב רטרו של חלל פינת האוכל

חללים שונים בבית הופכים את החיים בבית לחוויה רב חושית.
שולחן הוא הרבה יותר מרהיט היום לעיצובים הרבים היום שיש ומגוון האפשרויות העצום ולכן יותר ויותר מאתגר כיום לבחור שולחן וכיסאות אשר יאפשרו לחלל המיועד להפוך למשהו שחלמנו עליו. המגוון הגדול של פינות אוכל איכותיות המיוצרות כיום הוא עצום ומאפשר לנו לבחור כל סוג וסגנון המתאים לנו החל מבחירת סוג העץ ועד שילוב של מספר חומרים שונים.
שילוב בין צבעים וחומרי גלם שונים יכולים לתת ביטוי בזמן עיצוב החלל המיועד ולשדרג את הבית כולו לחוויה שאנחנו מעוניינים בה.
חומרי הגלם כיום הם רבים כגון סוגי עצים שונים: אלון, בוק, דובדבן ועד שילוב של צבעים שונים אשר מדגישים יותר ומדגישים פחות את גוון העץ.

פינת אוכל מעץ
פינת אוכל מעץ

בחירת ריפוד לכיסאות היא בחירה משל עצמה אשר להפוך כל כיסא לסגנון אחר ולכן יש לתת ביטוי בצבעים והמרקמים השונים לחלל שאנחנו מעוניינים לעצב.

כסאות מרופדים לפינת אוכל
כסאות מרופדים לפינת אוכל

בהצלחה,
צוות טיב העץ.

מחפשים כיסאות לפינת אוכל? חייגו אליי עוד היום 050-7466443 ואשמח לעזור לכם בכל הקשור לייעוץ, הכוונה ושאלות לגבי שילוב פינת אוכל בבית!

פינת אוכל עם כסאות לואיג'י
פינת אוכל עם כסאות לואיג'י