שולחנות לפינת אוכל – מעוצבים מפוארים ויוקרתי

פינת האוכל היא המקום אשר מאחד ומחבר את כל המשפחה, אין כמו לשבת עם כל המשפחה והחברים לארוחה טובה אז למה לא לקנות פינת אוכל מעוצבת יוקרתית.

שולחנות מעוצבים הם הבסיס לחלל פינת האוכל בבית, בחירת שולחן יוקרתי או אף שולחן מעוצב תהפוך את הפינה לחלל מעוצב עם האווירה נעימה יותר.

יש מבחר עצום של שולחנות מכל מיני סוגים ולכן יש לעשות בחירה נכונה, לשולחנות טיב העץ לחץ כאן

יש מספר שולחנות מעוצבים ויכולים להתאים לחלל פינת האוכל שלכם:

עם רגל איקס X

שולחן מעוצב עם רגל איקס היום מאוד פופולארי בעיצוב חלל פינת האוכל היום, וגם עם רגל מרכזית בצורה איקס היא מראה צעיר ועכשווי. היתרון של שולחן עם רגל מרכזית ולא עם ארבע רגליים היא שבזמן הישיבה הרגל המרכזית לא מפריעה לרגליים שלנו בזמן הישיבה.

שולחן נפתח 3 מטר
שולחן נפתח 3 מטר

אבירים

שולחן אבירים נקרא ככה על שם האבירים מימי הביניים. הוא מעוצב עם רגל מרכזית מסיבית מעץ מלא אשר נותנת תחושה של מלכים. שולחן מסוג זה בדרך כלל הוא גדול ולכן מתאים יותר לחללים גדולים של פינת האוכל, כמובן שאפשר להתאים מידה שכל גודל של חלל.

שולחן סורנטו מלבני עץ אלון
שולחן סורנטו מלבני עץ אלון

מטרו נפתח לעוד 2 מטר

שולחנות מטרו מתאימים לאנשים שאוהבים לארח מספר רק של סועדים ולכן להם יתאים דגם עם פתיחה נוספת של 2 מטר. פתיחת מטרו אפשר לייצר לכל סוגי השולחנות: אבירים, 4 רגליים, איקס או לכל פינת אוכל אחרת שאתם מעוניינים.

שולחן בלאג'יו
שולחן בלאג'יו

מעוצב בשילוב 2 צבעים

כיום יש טרנד של שילוב שתי צבעים לפינת האוכל, חלק עליון עץ אלון טבעי והחלק התחתון בצבע לבן או שמנת. עיצוב פינת האוכל האופן זה נותנת תחושה של עיצוב עכשווי לחלל הבית.
לכל חלל פינת האוכל אפשר להתאים שולחן אשר יתאים בדיוק לעיצוב הבית, ישנם סוגים רבים של מידות וצבעים שאפשר לבחור אשר יצרו את האווירה התאימה לכם.

אנחנו כאן לכל שאלה,
צוות טיב העץ

מעוניינים לרכוש פינות אוכל מעוצבות? חייג אלינו כבר עכשיו – 050-7466443 ונשמח לייעץ לך איך לבחור בהתאם לחלל הבית שלך!

שולחן עגול ללא שיפוע
שולחן עגול ללא שיפוע