טיפים לפני קניית כסאות אוכל

אז ככה…מתחילים.
לפני שקונים כסא אוכל, יש לשקול מספר דברים:
אתה צריך שהכסא יהיה גם נוח וגם מסוגנן? נוח זה חובה! ככה שאסור לקנות לפני שיושבים ולוודאות שנוח לך, מבחינת הסגנון פינת האוכל הינה המקום שבו אנשים מתאספים ביחד לאכול, לשוחח,להעביר ערב עם החברים והמשפחה לכן חשוב שהכסאות יהיו נוחות ושהישיבה תהיה מהנה כמה שיותר.
בחירת כסאות אופנתיים, בעצם למה לא הרי אתם רוצים שפינת האוכל תראה טוב וגם שישקף את הסגנון שלכם, הסגנון המתאים יהיה מתוך בחירה של מגוון מסחרר של סגנונות, חומרים, צבעים ומותגים.
לאחר לבחירה בחירת הסגנון המתאים לכם קניית פינת אוכל תהיה יותר קלה, חצי דרך כבר עברנו לאחר שבחרנו את הסגנון המתאים, לאחר שביצעת את ההחלטה יש לבחור את הכסא שיתפס לנו בעין ואז נשב ונראה אם גם הנוחות מתאימה לנו.
אבל אל תחשבו שסיימנו, יש לבחור צבע, ריפוד, סוג העץ ועוד…אבל החוויה רק מתחילה ותזכרו ליהנות ממנה כי לא כל יום קונים כסאות ושולחן לפינת האוכל שלכם.
בחירת גודל השולחן לחלל החדר צריכה להיעשות בשיקול דעת ובזהירות כי את הנעשה קשה לתקן.
אז עוד לפני שאתם הולכים לחפש פינת אוכל,יש לקבוע את הגודל השולחן שאתם צריכים.
קחו מטר ותתחילו למדוד את החלל המקסימאלי של פינת האוכל.
אתם גם צריך לבחון היכן אפשר להציב כסאות נוספים במידה ומעוניינים להאריך את השולחן ומעוניינים בשילוב כסאות נוספים לאירוע.
לאחר בחירת השולחן יש לבדוק את גודל השולחן והאפשרות של התאמת מספר הכסאות שאפשר להכיל סביב שולחן האוכל שלכם. (חשוב לציין שלא בוחרים שולחן אוכל לפני שבוחרים כסאות.) יש לחשב את הרווח בין כסאות, את רוחב הכסא, את רוחב השולחן על מנת להתאים את מספר הכסאות שנרכוש.(אל דאגה-אנחנו כאן בשביל כל החישובים אז לא להלחץ).

כסאות לראש שולחן
אז ככה יש אפשרות להוסיף כסא או שניים לראש השולחן עם ידיות, הרבה בוחרים להוסיף לראש השולחן כסא עם ידיות בשביל היופי והנוחות.
ישנן שיפועים בעיצוב הכסא אשר מבטיחים נוחות מרבית, יש קושי רב להגדיר מה יהיה לך נוח אחד ולכן חשוב מאוד שתשבו ותבדקו שהכסא מתאים למבנה הגוף שלכם.
אז אמרנו שלשבת על כיסא כדי לראות איך הוא מרגיש לכם. האם המושב נוח ורחב מספיק? איך הגב מרגיש כאשר אתה נשען לאחור? האם המושב גבוה מדי או נמוך מדי?
בקיצור הכיסא צריך להיות לכם נוח לשבת עליו ולכן תשבו ותבדקו לפני הקניה.

ישנם מספר עצום של כיסאות כגון כסאות מעץ מלא,גב מרופד או רק מושב מרופד, סוגי עץ כגון עץ בוק או עץ אלון.
כסאות בסגנונות שונות המתאימים למבחר עיצוב: סגנון הקלאסי עתיק, מודרני ועכשווי, כפרי ועוד…
לפני שאתם בוחרים כסא תוודאו את איכותו…היכן מיוצר הכסא? היכן צבעו וריפדו אותו…

טיפ חשוב!
לפני הקניה וודאו היכן יוצרו הכסאות ותזכרו כסאות המיוצרים באיטליה הם בדרך כלל ברמה הכי גבוהה שיש ועל איכות משלמים….