טיפים לכסאות בר מפלסטיק

מדוע כסאות בר מפלסטיק כיום הם לא מה שהיו פעם? האם יותר ממומלץ לכם להתמקד בכסאות בר העשויים מפלסטיק? מה היתרון שלהם על פני כסאות רבים אחרים, ומדוע מומלץ לבחור בזהירות את כסאות הפלסטיק על מנת לספק התאמה למבנים שלכם ברמה גבוהה ביותר?

חלק מהשאלות כבר מרמזות מהן התשובות לאחרות: התשובה המרכזית לכל הנשאל מעלה הוא שפלסטיק היום אינו מה שהיה פעם: הומצאו עבורו טכניקות צביעה חסרות תקדים המסוגלות לא רק לצבוע את החומר בצבע חדש, אלא אפילו לצייר, לעטר ולבנות גרפיקה צבעונית שלמה על הכסא ללא דהייה וללא מחיקה גם אחרי עשורים. הטכניקות הללו גורמות לצבעים החדשים על הכסא להיראות חלק בלתי נפרד ממנו ולא ציור כסא שנראה לא שייך לרכיב ישיבתכם.

יתרונותיהם של כסאות בר מפלסטיק

הם קלים יותר, פשוטים מאד למעבר ממקום למקום, ומחזיקים על גביהם את הצבע הכי הרבה זמן בלי לספוח או לגרום לו לדהות. כסאות הפלסטיק, הודות לאפשרויות הצביעה שלהם, הביאו עמם שינויי עיצוב חסרי תקדים שלא ניתן כמעט לזהות באף חומר ייצור אחר. אם נשווה זאת לעידן הישן – בו כסא פלסטיק זה רק בצבע לבן ורק בצורה מסוימת, מדובר בתעשייה שעשתה קפיצה נחשונית, לא פחות: מאלמנט שאינו מעוצב כמעט כלל לאלמנט המעוטר והצבעוני ביותר בקולקציית כסאות הבר.

חידושיהם של כסאות בר מפלסטיק בעידן המודרני

כסאות הבר מופיעים בשלל עיצובים ולא רק בשל שינויי צבע, אלא גם בשל שינויים בצורה. אם עד כה, כסא בר היה אלמנט בן 4 רגליים ישרות עם גוף ישיבה ומשענת, כיום חל שינוי בתפיסה זו. הרשו לנו לספר לכם על קולקציית "איימס": איימס היא אסופת כסאות בה כל אחד מכיל 4 רגלי עץ מוטות בשיפוע, אשר ככל שהנקודה גבוהה יותר כך הן מתקרבות אחת לשנייה ויוצרות מעין קונוס עם שפיץ חסר. במקום השפיץ מצוי גוף הישיבה שעשוי מפלסטיק. את הכסא ניתן למצוא בגדלים וגבהים שונים, כמו גם בצבעים מגוונים ומרובים: לבן, אפור, אופווייט, שחור, צהוב, ואפילו פסיפס צבעוני שנעשה בטכניקות ריפוד ייחודיות. הוא נקרא "איימס טלאים". אם עדיין לא הבנתם איך נראה כסא איימס, בסיסו נראה כמו השלד של מגדל אייפל. הכסא כולו מציג את אותו "מגדל אייפל" כמי שנקטע, ללא תצוגת השפיץ. במקומו מופיע גוף ישיבה מפלסטיק עם משענת.

בחירה מומלצת של כסאות בר

אנו סבורים כי הליך בחירה של כסאות בר באיכות גבוהה צריך להסתמך על גובה הדלפק בו אתם מתכננים להציב את הכסאות, בשילוב עם אלמנטים שונים של עיצוב נדרש למקום. מומלץ לבחור בצבע זהה לצבע של המקום אותו אתם בונים (מומלץ) או לבחור בכסא בצבע המנוגד לעיבוי העיצוב (בליווי מומחה, תכנית זו צפויה להצליח. ללא ליווי היא מעט יותר קשה ליישום מקודמתה, ומאתגרת יותר).

"טיב העץ" מספקת כסאות בר מפלסטיק ברמה אחרת

חברת הבוטיק "טיב העץ" מספקת כסאות מפלסטיק ברמה שטרם ראיתם או הרגשתם: נוחות חסרת פשרות, ישיבה יציבה, התאמה מלאה לכל סוגי הדלפקים בברים השונים הן בעיצוב והן בגובה. בקרתם באתר שלנו ולא מצאתם מה שרציתם? ניתן לייבא עבורכם כסאות כייבוא יחידני. זה שירות שנעשה להמון בתי עסק ואכן מזכה אותם בתנועה רבה של לקוחות עקב כך. כאשר אתם בוחרים כסאות בר עם המומחים שלנו, היו בטוחים שאתם בידיים הטובות ביותר, והכסאות החדשים יהיו מפנקים במיוחד!

כסאות בר מפלסטיק רוכשים אצל משווקים כמו "טיב העץ". למידע נוסף – פנו אלינו כעת ונוכל לייעץ לכם אודות כיסא בר מפלסטיק שמתאים בדיוק לצרכים שלכם.

כסאות בר 1130 איקס
כסאות בר 1130 איקס