מאמר אודות כסאות בר מניקל

מה הם כסאות בר מניקל ומה מאפיין אותם בתקופה זו? מדוע הם מאד מומלצים ככסאות בר ומהי תרומתם העיצובית הלכה למעשה? מדוע כסאות בר מניקל יהוו גם פתרון פונקציונלי חסר פשרות ויחסכו לכם המון התנהלות לוגיסטית שהייתה עשויה להיות מנת חלקכם עם כסאות מחומרי ייצור אחרים?

כסאות בר מניקל הם כסאות מתכתיים אבל לא עוד מתכת מני רבות. מדובר במתכת בוהקת במיוחד היוצרת ברק המאפשרת גם לראות השתקפויות וגם להבחין בכסא הנוצץ מרחוק. הכסא אינו מושפע מאבק, אינו מאבד את הברק, למעשה, אלא שומר על מראה חדש גם כאשר הוא מלוכלך. בתקופה זו, כסאות בר מניקל מופיעים בעיצובים מיוחדים ומפתים, ובראשם עיצוב "איימס ניקל": רגליים מסודרים בצורה אלכסונים היוצרות קונוס במקום מלבן. בין הרגליים ישנם כל מיני פיתוחים מתכתיים מניקל. למעשה, ממעוף הציפור, זהו דגם מוקטן של מגדל אייפל, עם כסא שנמצא בראש הפירמידה.

מדוע כסאות בר מניקל הם פתרון פונקציונלי חסר פשרות?

כסאות בר מניקל שומרים על הצבע, הברק ורמת החדשנות שלהם גם כאשר הם ישנים, מוזנחים ומלוכלכים. לכן, אין ממש דרך לגרום לצבע שלהם לדהות. זה חוסך לכם קניית כסאות חדשים לזמן רב ושומר על הבר שלכם כמו חדש גם כאשר עבר המון זמן מאז רכשתם את הכסאות. הלקוחות מתארים חסכון לא נורמלי שהיה בבתיהם או בבארים שלכם אשר בדרך כלל היה צריך להחליף בתוכם מספר מוצרים מתכלים, גם בתחום הריהוט. לראשונה, גם הם זוכים להישאר עם אותו כסא למשך זמן רב מבלי לאבד ממשמעותו ככסא עמיד ויעיל.

הניקל – האם יתאים לכל בר בכל סגנון עיצוב?

על אף כי יהיה זה מפתה להגיד שהוא מתאים רק לבר שעוצב בסגנון מודרני ולא כפרי או עתיק, זו תהיה טעות הכסא נמכר בשלל צבעים וצורות, ועל כן הוא יתאים לכל סוגי הבארים. כסאות בר מניקל אכן משמשים לקוחות מכל רחבי הארץ, בעלי בארים עתיקים וכפריים ובעלי בארים מודרניים כאחד. בשורה התחתונה, החומר שנראה למראית עין כחומר מודרני יכול לעבות בקלות כל נכס המתבסס על מזון ומשקה.

היכן מומלץ להזמין כסאות בר מניקל?

כסאות בר מניקל מומלץ להזמין אצל ספק אשר שמו הולך לפניו: הוא נהנה מקשרי ייבוא מעולים, וגם מספק ללקוח שלו את מה שהוא צריך, מבלי למסור מידע כמו "אין". כאשר המידע הזה נמסר הוא כן עושה צעדים להביא את המוצר החסר, כולל לייבאו במיוחד עבור אותו לקוח. יחד עם זאת, על מנת לעשות את הייבוא הזה ללא טעויות, אתם כלקוחות תצטרכו להראות הרצינות ולהציג בדיוק את מצווה הכסא שאתם מעוניינים בו, לרבות תמונה.

חברת "טיב העץ" – כסאות בר מניקל מכל סוג

החברה מספקת כסאות בר מניקל בגדלים וסוגים שונים. לחברה אפשרויות עיבוי רבות של המושבים, החל מאי הצבת ריפוד וכלה בריפודי דמוי עור ובד מפנקים. החברה מייבאת כסאות בר ממיטב היבואנים בארץ ובעולם, ונמצאת בקשרי מסחר שרק ייטיבו עמכם ויסדרו לכם מחיר רכישה נוח ככל האפשר. על כן, כאשר החברה גם מקצועית, גם מחזיקה במלאי נרחב וגם נמצאת בקשרי מסחר ענפים, זה מה שתצטרכו על מנת להתאים עבור ביתכם או בית העסק שלכם נוסחה מנצחת של כסאות בר מניקל. נזכיר שכאשר אתם בוחרים בכיסאות בר מניקל אתם בוחרים בעמידות ולא בחזרה לערוץ תיקונים כל שני וחמישי, בכסא כמו חדש כל השנה, ולא עם כסא שמתבלה תוך זמן קצר. במילים אחרות, לפניכם מוצר שמספק יתרונות שניתן למצוא במעט מאד כסאות מחומרים אחרים, אם בכלל.

למידע על כסאות בר מניקל אלו -התרשמו מהקולקציות של "טיב העץ" או פנו אלינו כעת– ונשמח לעמוד לשירותכם!

כסאות בר מניקל
כסאות בר מניקל