כל השיקולים שיש לקחת בחשבון כשמחפשים כסאות אוכל

מה חשוב לבדוק כשמחפשים כסאות אוכל ? לאילו פרמטרים יש להתייחס?

עברתם לבית חדש? מזל טוב. זה הזמן להתחדש ולרכוש כסאות חדשים לפינת אוכל, כסאות אוכל שישמשו אתכם שנים ויספקו לכם את המענה המתאים. תוכלו למצוא בחנויות כיום, ובמיוחד בהשוואה לשנים קודמות, מבחר עצום של אפשרויות: כסאות בסגנון רטרו, כסאות בסגנון מודרני חדשני, כסאות אוכל בסגנון כפרי ועוד. כל אחד מסגנונות אלה מתאים לפינת אוכל המעוצבת אחרת וכל סגנון מציע פתרונות שונים.

בחירה נכונה של כסאות אוכל

אז, איך בוחרים נכון את כסאות האוכל לפינת אוכל? כשהמגוון הוא עצום, הבחירה לא פשוטה. ובכל זאת, אם מקדישים לכך זמן ובוחנים כמה פרמטרים עיקריים, אפשר לבצע את המשימה בהצלחה וליהנות מכיסאות אוכל בהתאמה מלאה. מה כדאי לבדוק? הנה, התשובה:

צבע כסאות אוכל

כשמחפשים כסאות אוכל לפינת אוכל, יש להתייחס לצבעים של הכיסא וגם לצבעים של השולחן. אפשר כמובן לבחור את אותם צבעים, אולם מומלץ, ובעיקר לצורך יצירת עניין, לבחור דווקא בצבעים שונים, אם כי יש לוודא שמדובר בצבעים משלימים. מי שמעדיף את המראה הקלאסי יותר, צבעים זהים יהיו הפתרון המתאים לו. מי שאוהב להעז, צבעים מנוגדים וחזקים יהיו מושלמים.

חומרי הגלם של כסאות אוכל

ישנם כסאות אוכל העשויים מעץ מלא. לעומתם, ישנם כסאות שעשויים מברזל או אלומיניום, כסאות מפלסטיק וגם כאלה הכוללים שילוב של כמה חומרים. מומלץ לבחור כסאות לפינת אוכל מאותו החומר שעשוי גם שולחן האוכל עצמו. לשולחן אוכל העשוי מעץ מלא, כדאי לבחור כסאות מעץ מלא גם כן. לשולחן פלסטיק המשמש אתכם לארוחות, כדאי לבחור כסאות העשויים גם הם מפלסטיק וכיוצא בזה. יחד עם זאת, זה המקום לציין כי מלבד סוג החומר, יש לבדוק גם את איכותו. כך שאם ברצונכם בכיסאות שיחזיקו מעמד לאורך זמן ולא ידרשו תחלופה אחת לתקופה, עליכם לוודא כי חומר הגלם ממנו הם מיוצרים הנו איכותי ברמה גבוהה.

מספר הכיסאות אוכל

מספר הכיסאות צריך להיות תואם לגודל השולחן. אם יש לכם שולחן אוכל גדול מאד, יהיה עליכם לרכוש מספר רב של כסאות אוכל בהתאם לגודלו. כך למשל ארבעה כסאות לשולחן אוכל גדול במיוחד פחות יתאימו, אלא אם כן מדובר בשולחן אוכל עגול, אז ניתן ליצור מרווח רחב יותר בין הכיסאות. אם שולחן האוכל שלכם ארוך וצר, תוכלו לרכוש חצי מכמות הכיסאות הנדרשת ולהציב את הכיסאות שרכשתם בצדו האחד של השולחן וכדי לגוון, מצדו השני ניתן להציב ספסל.

שילוב בין כמה אפשרויות

אחד הטרנדים החמים היום בעולם העיצוב הוא "מיקס אנד מאץ". אפשר לשלב בין כמה סגנונות שונים של כסאות אוכל, שיחד ייצרו מראה מסוגנן ומיוחד הרבה יותר. למשל, כסאות בסגנון כפרי יחד עם כסאות לפינת אוכל מודרניים יותר, כסאות עם ריפוד עור יחד עם כסאות ללא ריפוד ועוד. כל זאת בתנאי כמובן שהכיסאות מתאימים לשולחן האוכל שלכם ומשתלבים בצורה נכונה.

כסאות אוכל לפינת אוכל – ליהנות מהתאמה מושלמת!

אצלנו, בטיב העץ, תמצאו מבחר ומגוון ענק של כסאות לפינת אוכל וכסאות נוספים שיוכלו לשרת אתכם לצרכים שונים. אנו עוסקים בתחום הריהוט למעלה מ –40 שנה ומייבאים את הכיסאות שלנו מאיטליה הרחוקה. אנו מציעים מבחר של עיצובים וסגנונות המתאימים לקהל הישראלי ועובדים עם לקוחות מכל הארץ – פרטיים ועסקיים כאחד. באפשרותכם לרכוש כסאות אוכל חדשים כבר עכשיו! אנו מזמינים אתכם להגיע למחסנים שלנו בתיאום מראש או להתקשר אלינו כדי לקבל פרטים נוספים בטלפון 050-3737370 נשמח לעמוד לשירותכם!

 

כסאות 1170 צבעוניים
כסאות 1170 צבעוניים