כיצד מתאימים כסאות למסעדות ובתי קפה?

איך מתאימים נכון כסאות למסעדות ובתי קפה? לאילו פרמטרים חשוב להתייחס? היכן ניתן למצוא כיסאות איכותיים?

פתחתם לאחרונה מסעדה או בית קפה? אתם רוצים לרכוש כסאות חדשים למקום אבל תוהים איך מתאימים אותם נכון אל המרחב הקיים? התייחסות לכמה פרמטרים, לרבות לעיצובו של המקום כולו, תעזור לכם במציאת כסאות למסעדות ובתי קפה שישתלבו נהדר במקום וייצרו את האווירה המתבקשת.

פרמטרים שונים שיש לבחון כשמחפשים כסאות למסעדות ובתי קפה

אם אתם מבולבלים מכל שפע הכיסאות המוצעים כיום ורוצים לעשות התאמה נכונה בין הכיסאות למסעדה החדשה שפתחתם או לבית הקפה,עליכם לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים, טרם הבחירה:

גודל המקום

גודל המסעדה או גודלו של בית הקפה הוא פרמטר חשוב שכדאי לקחת בחשבון כשמחפשים כסאות בר למסעדות ובתי קפה. במידה ומדובר במסעדה גדולה מאד, תצטרכו כמות רבה של כסאות. במידה ומדובר בבית קפה שכונתי קטן, כמות קטנה של כסאות תספיק לכם. אם אתם צריכים לרכוש כמות גדולה מאד, כדאי לכם לשקול לשלב בין כמה סגנונות שונים של כסאות כדי ליצור עניין וסגנון מיוחד במקום. בכל מקרה, קחו בחשבון את גודל המקום, את המרחב שעומד לרשותכם,את מיקומם העתידי של הכיסאות בחלל ובהתאם, התחילו בחיפוש אחר הכיסאות המתאימים.

הסגנון העיצובי

נסו להגדיר את הסגנון העיצובי של המסעדה או של בית הקפה שלכם: האם הוא מעוצב בסגנון מודרני? האם הוא מעוצב בסגנון כפרי? האם הוא כולל אלמנטים עיצובים בסגנונות שונים או שמא דגלתם בקו עיצובי אחד בלבד? רק לאחר שהגדרתם את הצרכים שלכם התחילו בחיפוש אחר כסאות המעוצבים בסגנון דומה. זכרו, אפשר גם לשלב בין כמה סגנונות שונים (מיקס אנד מאצ') אולם יש לוודא שתהיה הרמוניה ביניהם.

קהל היעד של המקום

כדאי לקחת בחשבון גם את קהל היעד: האם מדובר בצעירים? האם מדובר במשפחות עם ילדים? האם קהל היעד מורכב בעיקר מפנסיונרים, או שמא זהו קהל יעד מעורב? כדאי לחפש כסאות בר למסעדות ובתי קפה שיתאימו בצורה המדויקת לקהל היעד שצפוי להגיע אל המקום כדי להציע לו את הנוחות הנדרשת. כמובן שאם מדובר בבית קפה תוסס וצעיר, זה הזמן לשלב קצת יצירתיות ולכלול בעיצוב המקום כסאות בסגנון מפתיע וחדשני.

התקציב שלכם

הפרמטר הזה צריך להנחות אתכם כבר בשלבים הראשונים של החיפוש, שכן הכיסאות כיום מוצעים בטווח רחב מאד של מחירים, החל מעשרות שקלים ועד למאות ולעיתים גם אלפים. סביר שתצטרכו לרכוש כמות גדולה יחסית של כסאות ולא כמה בודדים. קחו בחשבון את העלויות השונות ובדקו איזה כסאות מוצעים במחירים נוחים ומשתלמים, כך שיתאפשר לכם לרכוש את הכמות הנדרשת לכם ומבלי שתצטרכו לשבור תכנית חיסכון.

ליהנות ממבחר נהדר של כסאות למסעדות ובתי קפה

אנחנו, בטיב העץ, מעמידים לרשותכם מגוון רחב של כסאות בר למסעדות ובתי קפה, שיספקו מענה מצוין לעסק שלכם. אנו עוסקים בתחום זה למעלה מ – 40 שנה ומייבאים את הכיסאות שלנו ישירות מאיטליה. אנו עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים ומציעים ליווי צמוד לאורך כל הדרך ובעיקר סיוע בבחירתם של הכיסאות לעסק עצמו. הכיסאות שלנו, המיועדים למסעדות ובתי קפה, מגיעים בסגנונות עיצוב שונים ובצבעים שונים כדי לאפשר לכם למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים. פותחים מסעדה או בית קפה? בבעלותכם חלל אותו אתם מעוניינים לשנות ולעצב מחדש? באפשרותכם להזמין כסאות למסעדות ובתי קפה עוד היום, התקשרו אלינו לטלפון 050-3737370 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

כסאות 1174 למסעדה
כסאות 1174 למסעדה