בחירת כסאות בר מעץ – איך עושים את זה נכון?

איך בוחרים כסאות בר מעץ? מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים אותם?

בין אם לבית הפרטי ובין אם למסעדה או לבית קפה, כסאות בר מעץ יכולים להוסיף לא מעט למרחב עצמו ולשמש כאלמנט דקורטיבי מיוחד מאד. ישנם סוגים וגם סגנונות שונים של כסאות בר והם מגיעים גם בגדלים ובמידות שונות, מה שמאפשר לכל אחד לבחור את העיצוב שמתאים לו. ובכל זאת, למרות ההיצע ואולי אף בגלל בחירה נכונה של כסאות הבר מצריכה התייחסות לפרמטרים שונים ובדיקה מעמיקה של הכיסא לפני הרכישה.

טיפים לבחירה נכונה של כסאות בר מעץ

לא פשוט לבחור כסאות בר ולו רק בשל המגוון הרב. ולמרות זאת, אם מקפידים להתייחס לכמה פרמטרים ולוקחים בחשבון מספר נקודות שונות, אפשר להגיע לבחירה הנכונה וליהנות מכל היתרונות שמציעים כסאות אלה. לכן, כדי להקל עליכם לבצע צרכנות חכמה, הנה 5 טיפים שיעזרו לכם בבחירה:

אל תתפשרו על הנוחות

בדומה לכל סוגי הכיסאות האחרים, גם כסאות הבר נדרשים להיות נוחים. אם אתם רוצים לרכוש לבית או לעסק שלכם כסאות בר שכאלה,עליכם קודם כל לוודא שהם מאופיינים בנוחות מרבית. אם הם עבור המסעדה או בית הקפה שלכם סביר שהאנשים שמבקרים במקום ישבו עליהם זמן ממושך. לכן, חשוב שהכיסאות הנבחרים יציעו להם את הנוחות הנדרשת, בין אם בזכות הגובה הנכון שלהם ביחס לבר עצמו, בין אם בזכותו של הריפוד שלהם, בין אם בשל העיצוב ועוד.

גם על האיכות לא מתפשרים

איכות היא לא מילה גסה, גם כשמחפשים כסאות בר מעץ. אם אתם רוצים שהם יחזיקו מעמד שנים ויספקו את המענה הנדרש לכם, וודאו שמדובר במוצר איכותי. עליכם לבדוק שאכן מדובר בכיסאות העשויים מעץ ולא מחומרים אחרים, מה שמבטיח את רמת איכותם הגבוהה.

שאלו את עצמכם –באיזה סגנון עיצובי מדובר?

גם בתחום כסאות הבר אפשר למצוא עיצובים וסגנונות שונים. אם המרחב שעבורו אתם רוצים לרכוש את הכיסאות מעוצב בסגנון מודרני, חפשו כסאות בר המעוצבים בסגנון דומה. במידה והסגנון העיצובי האופייני למקום הוא דווקא כפרי, חפשו כסאות המעוצבים בסגנון כפרי, מה שמדגיש את החומר הטבעי שממנו הם עשויים.

הגדירו את הצרכים הקיימים

כדי לוודא שבחרתם נכון, חשוב שתגדירו את הצרכים שלכם מראש. שאלו את עצמכם לשם מה אתם זקוקים לכיסאות הבר – לצרכים פרטיים או לעסק שלכם? כמה אנשים נוהגים לשהות במקום בו זמנית ומי הוא קהל היעד? הגדרה נכונה של הצורך תעזור לכם בבחירה ותאפשר לכם וגם לאורחים ליהנות מכיסאות בר בהתאמה מושלמת.

מיקומם של הכיסאות גם הוא תנאי מקדים

בין אם אתם רוצים למקם אותם במטבח הפרטי שלכם ובין אם במסעדה החדשה שפתחתם, לכל מקום מתאים סוג אחר של כסאות בר מעץ. חפשו כסאות בר שמתאימים אל המקום עצמו, תוך התייחסות לגודל שלו, למרחק של הכיסאות מהאלמנטים האחרים שבמרחב ועוד. מדדו את השולחן / הבר והתייחסו אל המרווחים שאתם רוצים ליצור בין כיסא לכיסא וכך תמקמו אותם בחלל על הצד הטוב ביותר.

כסאות בר מעץ קונים אך ורק אצל המומחים!

אצלנו, בטיב העץ, תמצאו מגוון של כסאות בר מעץ המגיעים ישירות מאיטליה. מדובר בכיסאות בר באיכות גבוהה, כסאות נוחים מאד המספקים מענה לצרכים פרטיים ונפלאים גם לכל עסק – מסעדה, בית קפה ועוד. אנו מעמידים לרשותכם צוות מיומן ומקצועי של עובדים שישמח לעזור לכם בבחירה ולספק לכם את המענה המתאים. לרכישת כסאות בר מעץ, צרו אתנו קשר בטלפון 050-3737370 ונשמח לעמוד לשירותכם!

כסאות בר קיאנו איקס מעץ
כסאות בר קיאנו איקס מעץ