כסאות מטבח ופינת האוכל – ראש פתוח לעיצובים חדשים

כיסאות מטבח ופינת האוכל – ראש פתוח לעיצובים חדשים יכולים להיות אופנתיים ומתאימים למגוון רחב של עיצובים, מה שחשוב זה לפתוח את הדמיון שלכם.
כאן ניתן לכם כמה טיפים לבחירת עיצוב כיסא למטבח ולחלל פינת האוכל מה שחשוב זה לא לפחד לצאת מהקיבעון.

כיום העיצובים הינם רבים והחיים המודרניים פתחו לנו מגוון רחב של אפשרויות בעת בחירת כסאות מטבח וכיסאות לפינת אוכל.
כיסאות צבעוניים יכולים להיות עיצוב מעניין במטבח עכשווי. סגנון כזה לכיסא ייחודי מונע מהמטבח להפוך להיות עוד מטבח משעמם לחדשני ועכשווי.

בחירת מספר כיסאות מטבח ופינות אוכל מסגנונות שונים

ניתן לבחור סוגים שונים לחלוטין של כיסאות ישיבה, למשל אפשרות נוספת יכולה להיות הוספת ספסל לשולחן במקום מספר כיסאות, אך בעת בחירת סוגים שונים של כיסאות יש למצוא משהו שמאחד לפחות חלק מהכיסאות לשולחן, למשל, כיסא עץ צבעוני יכול להתאים לשולחן מעץ אלון, או כסא איקס רטרו יכול להתאים לשולחן מעץ אלון מודרני.

טיפ נוסף בעת עיצוב כיסאות לפינת האוכל, עיצוב של חדר ספציפי והתאמת צבע הכיסאות למשהו אחר בחלל, לדוגמא אפשר להתאים צבע מסוים לתאורה הנמצאת באותו חלל, חשוב להדגיש שהצבעים לא צריכים להיות מותאמים 100%, אלא יכולים להיות צבעים בגוון דומה.

בעת בחירת כיסאות ישנים בעלי עיצוב מסורתי קלאסי בחלל פינת אוכל, אפשר לתת להם מראה עכשווי, במידה ויש לנו כיסאות בבית ואנחנו רק רוצים לתת שינוי לחלל שלנו יש אפשרות לשנות את הריפוד של הכיסא, זה משנה את הכיסא מבלי לאבד את האופי הקלאסי בעת שימוש בכיסאות ישנים.

בחירת כיסאות מטבח בעלי צורה שונה

כגון כסא איקס רטרו יתאים לשולחן אלון או כל שולחן אחר, כסא עגול יתאים מאוד לשולחנות עגולים.
כסא בעל עיצוב חדשני כגון כסא איקס מתאים למגוון סגנונות החל מסגנון רטרו פרובנס ועד לסגנון המודרני.
כסאות עגולים הינם כסאות מאוד מבוקשים כיום, כסא מוכר הינו כסא לואיג'י, כסא לואיג'י הינו כסא המתאים גם לסגנון המודרני ואף לפרובנס, הכל תלוי בבחירת הצבע והריפוד של הכסא.
כסא בר לואיג'י הינו כסא המתאים לאי של מטבח בגובה של 90 ס"מ וגם הוא מתאים לכל הסגנונות.

בחירת כסא לראש השולחן יכול להיות כסא השונה משאר הכיסאות, שינוי זה שובר את הרצף של הכיסאות ונותן טוויסט שונה לחלל כולו.

שילוב כסאות קש לשולחן האוכל נותן מראה עיצובי שונה ממה שאנחנו רגילים לראות, כסאות קש מדגישים אופי שונה בעת עיצוב החלל ואף נותנים לעיתים תחושה יותר כפרית לעיצוב כולו, לכן בעת עיצוב של חלל כפרי מודרני אפשר לשקול בחירת כסאות קש לחלל המטבח ואף לפינת האוכל.

כיסאות פלסטיק למטבח הינם כיום בחירה טובה ונבונה, אף שיש סטיגמה שכיסאות פלסטיק הינם כיסאות פשוטים וזולים והדבר אינו נכון, כיום כיסאות פלסטיק למטבח או לפינת האוכל הינם בחירה טובה, כיסאות פלסטיק הינם מתאימים מאוד לעיצוב חלל מודרני וכיום כיסאות אלה מוצגים בכל התערוכות בעולם.
בחירת כיסאות פלסטיק לעיצוב חלל במטבח או פינת האוכל יכולה להיות מאוד עכשווית, כיסאות מסוג זה הינם פרקטיים ובעלי נוחות ללא פשרות.
בעת רכישת כסאות מטבח יש לקחת בחשבון שאפשר לרכוש כסאות מעוצבים למטבח.

מאחלים לכם הרבה בהצלחה,
צוות טיב העץ.

כסאות 1150 למטבח
כסאות 1150 למטבח