פינות אוכל נפתחות עם מספר הגדלות למספר רב של סועדים

כיום יש ביקוש גדול מאוד לפינות אוכל שנפתחות לשולחן גדול, מכיוון שהיום הבתים לא גדולים ולפעמים אין חלל המיועד לפינת אוכל.
השימוש בשולחן פינת אוכל או מטבח הנפתח למטר או שתיים או אף יותר הינם יותר ויותר מבוקשים היום.

כיום יש מגוון טכנולוגיות ועיצובים המאפשרים מספר רב של אפשרויות של הגדלות שונות כגון הגדלת אמצע, הגדלות באמצעות מגירות ואף הגדלת פרפר ע"י הזזת הפלטה העליונה.

כיום אפשר להינות ממגוון עיצובים של שולחנות מולטי פונקציונאליים המשלבים עיצוב חדשני ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות.
העיצוב נותן פתרונות יצירתיים לכל חלל וחלל בבית וכיום גם לחלל פינת האוכל שלנו. חובבי העיצוב מקבלים השראה לעיצוב החלל תוך שימוש בחומרים שונים ליצירת עיצוב חדשני ומודרני,שילוב של שולחנות מעץ עם כיסאות שקופים או צבעוניים או אפילו מחומרים שונים שבעבר היו פחות פופולריים אך היום הם כן כגון שילוב פלסטיק בכסא זה כבר לא מילה גסה.

עיצוב רטרו של חלל פינת האוכל

חללים שונים בבית הופכים את החיים בבית לחוויה רב חושית.
שולחן הוא הרבה יותר מרהיט היום לעיצובים הרבים היום שיש ומגוון האפשרויות העצום ולכן יותר ויותר מאתגר כיום לבחור שולחן וכסאות אשר יאפשרו לחלל המיועד להפוך למשהו שחלמנו עליו. המגוון הגדול של פינות אוכל איכותיות המיוצרות כיום הינם עצום ומאפשר לנו לבחור כל סוג וסגנון המתאים לנו החל מבחירת סוג העץ ועד שילוב של מספר חומרים שונים.
שילוב בין צבעים וחומרי גלם שונים יכולים לתת ביטוי בזמן עיצוב החלל המיועד ולשדרג את הבית כולו לחוויה שאנחנו מעוניינים בה.
חומרי הגלם כיום הינם רבים כגון סוגי עצים שונים: אלון, בוק, דובדבן ועד שילוב של צבעים שונים אשר מדגישים יותר ומדגישים פחות את גוון העץ.

בחירת ריפוד לכיסאות הינה בחירה משל עצמה אשר להפוך כל כסא לסגנון אחר ולכן יש לתת ביטוי בצבעים והמרקמים השונים לחלל שאנחנו מעוניינים לעצב.

בהצלחה,
צוות טיב העץ.

פינת אוכל עם כסאות לואיג'י
פינת אוכל עם כסאות לואיג'י