מיקום פינת אוכל – מפגש משפחתי וחברתי

פינת האוכל תמיד הייתה המקום שמאחד את כל המשפחה והחברים, אין כמו לשבת כולם ביחד ולהנות מארוחה ושיחה טובה.

מיקום פינת האוכל בבתים החדשים הנבנים כיום יכולה להשתנות מדירה לדירה, לכן בעת בחירת פינת אוכל יש לקחת בחשבון את מיקומם של השולחן והכיסאות.

במידה ומיקום פינת האוכל היא במטבח שלנו מה עושים ?

אז יש לשלב את השולחן והכיסאות שיתמזגו לחלל המטבח באופן טבעי.
אם המטבח שלנו בעיצוב כפרי אזי עדיף לבחור שולחן וכיסאות בסגנון הכפרי או הכפרי מודרני על מנת שפינת האוכל תשתלב באופן טבעי.
במטבחים בסגנון כפרי מודרני אפשר לשלב כיסאות צבעוניים בשביל לשבור את החלל ליותר רענן ושמח שייתן אווירה יותר קלילה ומהנה.
אם חלל המטבח שלנו הינו בעיצוב המודרני אפשר לשלב כסאות מודרניים כגון כסאות פלסטיק, כיום יש כסאות פלסטיק בשילוב עץ מודרניים שמתאימים מכל חלל במיוחד לעיצוב מודרני.

מיקום נוסף של פינת האוכל זה פינה אשר מוגדרת מראש כפינת אוכל

מצב זה הוא האידאלי ביותר מכיוון שמצב כזה אפשר לתת לפינה אופי משלה שלא תלויה באף סגנון עיצוב בבית. במידה ויש לכם פינה מוגדרת כזו תרגישו חופשי לתת לעיצוב בראשכם להתפרע…כיום יש שילובים בעיצוב שולחן וכסאות בין חומרים שונים, אפשר לשלב שולחן עץ עם כסאות פלסטיק או כסאות פלסטיק ועץ ביחד. אפשר לשלב כיסאות צבעוניים לשולחן בצבע אחיד, עיצוב כזה הוא צעיר ועכשווי.

מיקום נוסף הינו פינת אוכל כחלק מחלל הסלון, אפשר להתאים את השולחן פינת אוכל לשולחן הסלון, אפשרות להתאים את ריפוד הכיסאות לריפוד הסלון שלנו על מנת להמשיך את רצף הצבעים בחלל. התאמת סוג החומר של השולחן האוכל לשולחן הסלון ייתן רצף טבעי למראה נקי ולא בולט לעין.

לסיכום:
בחירת שולחן אוכל וכיסאות לפינת האוכל יכולה להתבצע תוך שילוב סגנונות או רצף אחיד של עיצוב החלל המבוקש. תהיו פתוחים לאפשרויות חדשות ועיצובים נועזים…אם כבר מחדשים אז לחדש בכייף.

בהצלחה,
צוות טיב העץ

כסאות ופינת אוכל יוקרתיים
כסאות ופינת אוכל יוקרתיים

 

למידע נוסף בנושא פינות אוכל ולייעוץ ראשוני אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר:050-5712171