פינת אוכל – שילוב שולחן עם כיסאות

בעת רכישת שולחן וכיסאות לחלל פינת אוכל יש לקחת מספר פרמטרים בחשבון, קודם כל יש למדוד את חלל בו תמוקם פינת האוכל שלנו, ישנם מקרים רבים שמגיעים לבחור שולחן וכיסאות ללא מדידה מקדימה ואז ברגע שהשולחן והכיסאות מגיעים רואים שהם לא מתאימים ואז כבר מאוחר מידי, אז לפני שמתחילים לבחור פינת אוכל לא משנה סוג השולחן אם זה כפרי/מודרני/עתיק או כל סגנון אחר, הדבר הראשון שעושים זה למדוד את החלל.

בנוסף אם הדבר אפשרי אפשר לצלם את החלל שבו תהיה פינת האוכל שלנו על מנת להתאים עם יועצי המכירה את שילוב אופי השולחן ועיצובו מבחינת עץ,צבע,וריפוד.

ישנם חללים קטנים לפינת אוכל ולהם יתאים שולחן קטן שנפתח לשולחן גדול עם הגדולות של מטר / שתי מטר ואף שלושה מטרים.
בנוסף יש מספר סגנונות של פתיחות לשולחן, אפשר לקבל שולחן שנפתח מאמצע הפלטה או פתיחת מגירות מכל צד או אפילו שולחן שכל הפלטה זזה ואז מוציאים הגדלה נוספת של מטר ועשרים.

אפשרות בחירת גודל השולחן וחומר ממנו עשוי השולחן יכול להיות לפי בקשתכם ולפי העיצוב המתאים לחלל מיקום פינת האוכל שלכם.

שילוב של כיסאות לשולחן יכול להיות מכל מיני חומרים כגון עץ בוק, עץ אלון,כסא פלסטיק, כסא מעץ מלא או אפילו שילוב בין פלסטיק ועץ.
אפשרות נוספת אפשרית הינה בחירת ריפוד לכסא: סקאי, בד , בד מתנקה ורחיץ ועוד…

אצלנו אפשר למצוא מגוון עצום של כסאות מעץ מלא תוצרת איטליה המיובאים מהמפעלים המובילים ביותר בעולם, טיב העץ הינה הספקית הגדולה ביותר לכסאות פינת אוכל עץ מלא מאיטליה עם ניסיון בתחום העץ למעלה מ-40 שנה.

אצלנו קונים בראש שקט עם אחריות לאורך שנים.

בהצלחה,
צוות טיב העץ

שולחן מעוצב עם כסאות
שולחן מעוצב עם כסאות

למידע נוסף בנושא פינות אוכל ולייעוץ ראשוני אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר:050-5712171