שולחנות לפינת אוכל – מעוצבים מפוארים ויוקרתי

פינת האוכל הינה המקום אשר מאחד ומחבר את כל המשפחה, אין כמו לשבת עם כל המשפחה והחברים לארוחה טובה אז למה לא לקנות פינת אוכל מעוצבת יוקרתית.

שולחנות מעוצבים הינה הבסיס לחלל פינת האוכל בבית, בחירת שולחן יוקרתי או אף שולחן מעוצב תהפוך את הפינה לחלל מעוצב עם האווירה נעימה יותר.

יש מבחר עצום של שולחנות מכל מיני סוגים ולכן יש לעשות בחירה נכונה, לשולחנות טיב העץ לחץ כאן

יש מספר שולחנות מעוצבים ויכולים להתאים לחלל פינת האוכל שלכם:

שולחן עם רגל איקס X

שולחן מעוצב עם רגל איקס היום מאוד פופולארי בעיצוב חלל פינת האוכל היום, שולחן עם רגל מרכזית בצורה איקס הינה מראה צעיר ועכשווי. היתרון של שולחן עם רגל מרכזית ולא שולחן עם ארבע רגליים היא שבזמן הישיבה הרגל המרכזית לא מפריעה לרגליים שלנו בזמן הישיבה.

שולחן אבירים

שולחן אבירים נקרא ככה על שם האבירים מימי הביניים. שולחן מעוצב עם רגל מרכזית מסיבית מעץ מלא אשר נותנת תחושה של שולחן מלכים. שולחן מסוג זה בדרך כלל שולחן גדול ולכן מתאים יותר לחללים גדולים של פינת האוכל, כמובן שאפשר להתאים מידה שכל גודל של חלל.

שולחן מטרו נפתח לעוד 2 מטר

שולחנות מטרו מתאימים לאנשים שאוהבים לארח מספר רק של סועדים ולכן להם יתאים שולחן פתיחה נוספת של 2 מטר. שולחן מסוג מטרו אפשר לייצר לכל סוגי השולחנות: שולחן אבירים, שולחן 4 רגליים, שולחן איקס או לכל שולחן אחר שאתם מעוניינים.

שולחן מעוצב בשילוב 2 צבעים

כיום יש טרנד של שילוב שתי צבעים לפינת האוכל, חלק עליון עץ אלון טבעי והחלק התחתון בצבע לבן או שמנת. עיצוב פינת האוכל האופן זה נותנת תחושה של עיצוב עכשווי לחלל הבית.
לכל חלל פינת האוכל אפשר להתאים שולחן אשר יתאים בדיוק לעיצוב הבית, ישנם סוגים רבים של שולחנות אוכל, מידות וצבעים
שאפשר לבחור אשר יצרו את האווירה התאימה לכם.

אנחנו כאן לכל שאלה,
צוות טיב העץ

שולחן עגול ללא שיפוע
שולחן עגול ללא שיפוע